Ansatte

Administrasjon

Hege Paulsen

Stilling: Daglig leder
69 14 51 85
post@tuneskipet-barnehage.no

Barnehagelærer med spes. ped i grunnutdanningen. Videreutdanning i veiledning fra HIO, grunnfag pedagogisk veiledning. 2 års videreutdanning innen ledelse.

Balder

Lena Evensen

Stilling: Pedagogisk leder
911 75 157
lena.evensen@fibernett.net

Styrerassistent. Videreutdanning i implementeringsarbeid.

Svend Rene Nygaard

Stilling: Barnehagelærer
901 01 730
sren-ny@online.no

Svend Rene` er barnehagelærer og "fotballidiot". Svend utdannet seg i voksen alder og har jobbet mange år i Indre Østfold før han startet hos oss i august 2017.

Vilja Nordli

Stilling: Assistent
926 98 847
nord.li@hotmail.com

Aurora Branem Eriksen

Stilling: Assistent
994 92 155
aurora97@live.no

Aurora er nyansatt hos oss og jobber som assistent i 40 % stilling. Hun er inne i sitt siste år år på barnehagelærerutdanningen i Halden. Jobber for det meste på Balder.

Frøy

Elin Synnøve Akselsen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
400 66 295
elinakselsen@gmail.com

Marianne Sandtangen

Stilling: Pedagogisk leder
913 39 696
sandta@online.no

Trine Kullerud

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
990 47 912
trinekullerud@hotmail.com

Turid Engeli

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
402 24 381
turid.engeli@fibernett.net

Vilma Luscikauskiene

Stilling: Assistent

Hanna- Lena Tangen

Stilling: Assistent
913 20 133
hanna_lena@hotmail.com

Odin

Kristine Erøy

Stilling: Pedagogisk leder
958 38 537
kristine.eroy@fibernett.net

Anne Tyslid

Stilling: Barnehagelærer
926 43 301
annetysild@hotmail.no

Videreutdanning i implementeringsarbeid, arbeid på småskoletrinet og spes. ped 1.

Tone Johansen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
930 62 860
johansen.tone@gmail.com

Magnus Brenne Hanslien

Stilling: Assistent

Magnus er nyansatt hos oss. Jobber 40 % som assistent. Er inne i sitt tredje studieår som barnehagelærer på HIØ.

Andre ansatte

Kristin Gillund Paulsen

Stilling: Annet
99153709

Kristin er utplassert fra NAV 2 dager pr. uke.

Lek Paulsen

Stilling: Assistent
406 35 656
lek.paulsen@hotmail.com

Lek er assistent hos oss. Hun kommer fra Thailand, men har nå bodd i Norge i mange år

Randi Juelsen

Stilling: Renholder

Torill Haavin

Stilling: Vikar
90225548